Hybryda 1-fazowa

3.0KW | 3.7KW | 5.0KW | 6.0KW | 7.5KW

JEDNOFAZOWA HYBRYDA SOLAX – WYSOKIE NAPIĘCIE

SolaX Power z przyjemnością ogłasza wprowadzenie na rynek niecierpliwie oczekiwanej trzeciej generacji naszego wiodącego na rynku produktu do przechowywania baterii słonecznych Hybrydowy falownik, który obejmuje teraz gamę modeli zarówno jednofazowych, jak i trójfazowych. Falownik akumulatorowy X-Hybrid jest kompatybilny z wiodącymi rozwiązaniami w zakresie akumulatorów litowo-jonowych dostępnych obecnie na rynku, co czyni go najpopularniejszym rozwiązaniem do magazynowania energii.

Generuj energię słoneczną w ciągu dnia do użytku w domu, gdy obciążenie tła jest wystarczające, naładuj
baterie z darmową, czystą energią słoneczną. Rozładuj zmagazynowaną energię wieczorem, gdy słońce zaszło, ładuj akumulatory ponownie przez noc po niższej taryfie.

ZMNIEJSZ RACHUNKI ZA ENERGIĘ

Zobacz, jak to działa w domu

Witryna Heron Creek, Cornwall, Wielka Brytania. Dom zasilany falownikiem SolaX X-Hybrid z dwoma akumulatorami Triple Power 6,3 kWh. Od czasu zainstalowania systemu zużywają mniej niż połowę ilości energii elektrycznej z sieci niż wcześniej.

ZASILANIE AWARYJNE

Nigdy nie trać mocy

Dzięki SolaX X-Hybrid możesz mieć pewność, że nigdy nie będziesz pozbawiony zasilania, nawet podczas awarii zasilania. Zasilacz awaryjny lub przełącznik ‚EPS’ (dostępny tylko w modelach ‚E’) umożliwia X-Hybrid pracę całkowicie poza siecią, co oznacza, że ​​każda energia zgromadzona w akumulatorach zostanie teraz wykorzystana w przypadku utraty zasilania.

KONTROLUJ SWOJĄ ENERGIĘ

X-Hybrid Export Control

Dzięki X-Hybrid możesz łatwo ustawić limity eksportu mocy w oparciu o lokalne wymagania. X-Hybrid ma wbudowaną kontrolę eksportu, dzięki czemu możesz zarządzać generowaną mocą dokładnie tak, jak chcesz.

ELEKTRONICZNE POBIERANIE

Pliki do pobrania X1 Hybrid

Magazynowanie energii

Jednofazowe inwertery strunowe

Trójfazowe inwertery strunowe

Akcesoria