Hybryda 3-fazowa

5.0KW | 6.0KW | 8.0KW | 10.0KW | 12.0KW | 15.0KW

TRÓJFAZOWA HYBRYDA SOLAX – WYSOKIE NAPIĘCIE

SolaX Power ma przyjemność ogłosić wprowadzenie na rynek komercyjnego trójfazowego inwertera akumulatorowego X-Hybrid. Wersja 3-fazowa obejmuje falowniki o wielkości od 5 do 10 kW, a dzięki możliwości równoległego zainstalowania wielu falowników, skalowalne przechowywanie akumulatorów do zastosowań komercyjnych jest teraz rzeczywistością. Falownik jest wyposażony w funkcję EPS (Emergency Power Supply) tylko wtedy, gdy jest obsługiwany przez dodatkowe urządzenia przełączające, ma wiele opcji komunikacji i może być sterowany zdalnie.

Generuj energię słoneczną w ciągu dnia do użytku domowego. Gdy Twoje urządzenia zostaną satysfakcjonująco naładowane, możesz zacząć ładować swoje magazyny energii darmową energią słoneczną. Następnie możesz zużyć zmagazynowaną energię wieczorem, gdy słońce zajdzie. Następnie naładuj akumulatory w nocy na tańszej taryfie.

IDEALNE DLA TRZYFAZOWYCH POSIADŁOŚCI KOMERCYJNYCH

Komercyjne rozwiązanie do przechowywania energii słonecznej

Nasz X-Hybrid Three Phase to idealne rozwiązanie do komercyjnych nieruchomości, które chcą przejść na magazynowanie energii słonecznej. X-Hybrid Three Phase można zainstalować równolegle, co pozwala na uzyskanie do 100 kW i ponad 250 kWh pojemności, jeśli zostanie zainstalowane z naszym potrójnym zasilaniem 6,3 kWh.

ZASILANIE AWARYJNE

Nigdy nie trać mocy

Dzięki SolaX X-Hybrid możesz mieć pewność, że nigdy nie będziesz pozbawiony zasilania, nawet podczas awarii zasilania. Zasilacz awaryjny lub przełącznik ‚EPS’ (dostępny tylko w modelach ‚E’) umożliwia X-Hybrid pracę całkowicie poza siecią, co oznacza, że ​​każda energia zgromadzona w akumulatorach zostanie teraz wykorzystana w przypadku utraty zasilania.

KONTROLUJ SWOJĄ ENERGIĘ

Hybryda X Ekspert Kontroli

Dzięki X-Hybrid możesz łatwo ustawić limity eksportu mocy w oparciu o lokalne wymagania. X-Hybrid ma wbudowaną kontrolę eksportu, dzięki czemu możesz zarządzać generowaną mocą dokładnie tak, jak chcesz.

ELEKTRONICZNE POBIERANIE

Pliki do pobrania X3 Hybrid

Magazynowanie energii

Jednofazowe inwertery strunowe

Trójfazowe inwertery strunowe

Akcesoria