Urządzenia Monitorujące

Pocket WiFi | Pocket WiFi + | Pocket LAN | SEWiFi-r | Data Logger V1000+

URZĄDZENIA MONITORUJĄCE SOLAX

SolaX Power oferuje zdalne monitorowanie wszystkich naszych produktów za pośrednictwem SolaX Cloud, inteligentnej, wielofunkcyjnej platformy monitorowania, do której można uzyskać dostęp zdalnie lub przez połączenie przewodowe. Niezależnie od tego, czy chodzi o systemy mieszkaniowe, czy komercyjne systemy PV, scentralizowane zarządzanie i monitorowanie systemów PV oszczędza czas i pieniądze. Dzięki SolaX Cloud operatorzy i instalatorzy systemów PV mogą zawsze przeglądać kluczowe i aktualne dane.

OPCJE ZDALNEGO MONITOROWANIA

Połącz na swój sposób

CHMURA SOLAX

Inteligentny monitoring

Niezależnie od tego, czy chodzi o systemy mieszkaniowe, czy komercyjne systemy PV, scentralizowane zarządzanie i monitorowanie systemów PV oszczędza czas i pieniądze. Dzięki SolaX Cloud operatorzy i instalatorzy systemów PV mogą zawsze przeglądać kluczowe i aktualne dane.

Zaprojektowany z myślą o użytkowniku końcowym, a także o instalatorach, SolaX Cloud jest idealnym rozwiązaniem do monitorowania w czasie rzeczywistym. Kontroluj systemy za pośrednictwem chmury i wykonuj kluczowe czynności konserwacyjne i aktualizacje falowników z dowolnego miejsca na świecie.

POCKET WIFI PLUS

Potrzebujesz wzmocnienia sygnału?

Często systemy fotowoltaiczne są instalowane daleko od routerów domowych w miejscach takich jak strychy, budynki gospodarcze i garaże. Pocket WiFi plus jest wyposażony w antenę zewnętrzną, która znacznie zwiększa siłę sygnału, umożliwiając lepsze pokrycie sygnału.

Informacje

PRZEWODNIK POŁĄCZENIA WIFI

Samouczek konfiguracji Pocket WiFi

PRZEWODNIK POŁĄCZENIA LAN

Samouczek konfiguracji Pocket LAN

ELEKTRONICZNE POBIERANIE

Magazynowanie energii

Jednofazowe inwertery strunowe

Trójfazowe inwertery strunowe

Akcesoria