Triple Power Battery

5.8kWh

SOLAX TRIPLE POWER BATTERY – LFP

SolaX Power z przyjemnością ogłasza kompatybilność z nowym rozwiązaniem akumulatora wysokiego napięcia Triple Power. Zaprojektowany i wyprodukowany we współpracy z SolaX, Triple Power oferuje NOWY model 5,8 kWh, który można zainstalować szeregowo z maksymalnie 4 akumulatorami, co umożliwia przechowywanie 23 kWh. Nowy Triple Power obejmuje najnowszą technologię LFP, która zapewnia znacznie bezpieczniejsze instalacje z szerszymi tolerancjami temperatury. Dzięki 10-letniej gwarancji i 90% głębokości rozładowania nowy akumulator Triple Power jest elastycznym, praktycznym i wydajnym rozwiązaniem do magazynowania energii.

ZMNIEJSZ RACHUNKI ZA ENERGIĘ

Zobacz, jak to działa w domu

Witryna Heron Creek, Cornwall, Wielka Brytania. Dom zasilany falownikiem SolaX X-Hybrid z dwoma akumulatorami Triple Power 6,3 kWh. Od czasu zainstalowania systemu zużywają mniej niż połowę ilości energii elektrycznej z sieci niż wcześniej.

TWÓJ SYSTEM NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI

ZDALNY MONITORING

Monitoruj swoją baterię w czasie rzeczywistym, zobacz jej aktualny stan naładowania, historyczne dane ładowania, a nawet wybierz, kiedy i czy chcesz ładować baterię z sieci w tańszych taryfach za energię elektryczną, wszystko ze smartfona lub tabletu.

OCHRONA W KLASIE IP65

Zainstaluj w pomieszczeniu lub na zewnątrz

Triple Power battery ma stopień ochrony IP65, co oznacza, że można go zainstalować wewnątrz lub na zewnątrz, co zapewnia elastyczność wyboru miejsca instalacji systemu.

ZOBACZ CERTYFIKAT PRODUKTU

ELEKTRONICZNE POBIERANIE

Pliki do pobrania Triple Power Battery

Magazynowanie energii

Jednofazowe inwertery strunowe

Trójfazowe inwertery strunowe

Akcesoria