X1-Air

2.5KW | 3.0KW | 3.3KW

SOLAX SINGLE PHASE X1 AIR – STRING INVERTER

SolaX have developed a range of single phase inverters unrivalled in the industry for their quality, reliability and efficiency. The SolaX single phase inverters boast a wide MPPT voltage range to allow for more energy harvesting and have a maximum input voltage of 580V, with a maximum efficiency of 97.1%. In addition, SolaX single phase inverters are IP65 rated, have no internal fan and come with optional ‘plug & play’ WIFI.

INSTALACJA PLUG & PLAY

Idealny do domowych macierzy PV

X1 Air to najlepszy mały inwerter solarny do zastosowań domowych, doskonale zaprojektowany do domów z panelami słonecznymi po jednej stronie dachu. X1 Air ma również stopień ochrony IP65, co oznacza, że można go zainstalować na zewnątrz i jest wyposażony w funkcję WiFi, co oznacza, że możesz monitorować produkcję energii słonecznej z dowolnego miejsca na świecie.

WYKORZYSTAJ W PEŁNI SWOJĄ INSTALACJE SOLARNĄ

Prosty, niezawodny, wydajny

SolaX X1 Air jest jednym z najbardziej wydajnych obecnie dostępnych na rynku falowników solarnych do użytku domowego, szczycąc się wydajnością 97,1% i maksymalnym napięciem stałym 580 V, dzięki czemu możesz maksymalnie wykorzystać energię słoneczną .

OCHRONA W KLASIE IP65

Zainstaluj w pomieszczeniu lub na zewnątrz

X1 Air ma stopień ochrony IP65, co oznacza, że można go zainstalować wewnątrz lub na zewnątrz, co zapewnia elastyczność wyboru miejsca instalacji systemu.

ZOBACZ CERTYFIKAT PRODUKTU

ELECTRONIC DOWNLOADS

X1 Air Product Downloads

Magazynowanie energii

Jednofazowe inwertery strunowe

Trójfazowe inwertery strunowe

Akcesoria