X1 Retro Fit Charger

JEDNOFAZOWY RETRO FIT CHARGER – WYSOKIE NAPIĘCIE

SOLAX JEDNOFAZOWY X1 MINI – INWERTER STRINGOWY

SolaX Power z przyjemnością ogłasza wydanie naszej nowej ładowarki X1 Retro Fit. Generuj energię z paneli słonecznych w ciągu dnia, gdy obciążenie w tle zostanie zaspokojone, inteligentny SolaX X1 Retro Fit przekieruje nadmiar energii do akumulatora do późniejszego wykorzystania. Umożliwiając maksymalne wykorzystanie wytworzonej energii. Jeśli w Twoim domu nastąpi utrata zasilania, X1 Retro Fit wyśle ​​zgromadzoną energię z powrotem do domu, zapewniając, że nigdy nie zostaniesz w ciemności, nawet podczas awarii zasilania. Kompatybilna z każdym producentem falowników, ładowarka X1 Retro Fit jest idealnym ulepszeniem Twojego systemu.

Generuj energię słoneczną w ciągu dnia do użytku domowego. Gdy Twoje
urządzenia zostaną satysfakcjonująco naładowane, możesz zacząć ładować swoje magazyny energii darmową energią słoneczną. Następnie możesz zużyć zmagazynowaną energię wieczorem, gdy słońce zajdzie.
Następnie naładuj akumulatory w nocy na tańszej taryfie.

ULEPSZ SWOJĄ INSTALACJĘ O FUNKCJĘ MAGAZYNOWANIA ENERGII BEZ UTRATY DOPASOWANIA

Dodaj do istniejących systemów PV

Ładowarkę SolaX X1 Retro-Fit można zamontować obok dowolnego falownika łańcuchowego dostępnego obecnie na rynku, umożliwiając przejście na magazyn baterii słonecznych bez zmiany obecnej instalacji. Zyskujesz również dodatkową korzyść w postaci zasilania awaryjnego, które zapewnia zasilanie podczas przerwy w dostawie prądu.

ZASILANIE AWARYJNE

Nigdy nie trać mocy

Dzięki SolaX X-Hybrid możesz mieć pewność, że nigdy nie będziesz pozbawiony zasilania, nawet podczas awarii zasilania. Zasilacz awaryjny lub przełącznik ‚EPS’ (dostępny tylko w modelach ‚E’) umożliwia X-Hybrid pracę całkowicie poza siecią, co oznacza, że ​​każda energia zgromadzona w akumulatorach zostanie teraz wykorzystana w przypadku przerwy w zasilaniu.

OCHRONA W KLASIE IP65

Zainstaluj w pomieszczeniu lub na zewnątrz

X1 Retro-Fit ma stopień ochrony IP65, co oznacza, że można go zainstalować wewnątrz lub na zewnątrz, co zapewnia elastyczność wyboru miejsca instalacji systemu.

ZOBACZ CERTYFIKAT PRODUKTU

ELEKTRONICZNE POBIERANIE

Pliki do pobrania X1 Retro Fit

Magazynowanie energii

Jednofazowe inwertery strunowe

Trójfazowe inwertery strunowe

Akcesoria