X1 Smart

6.0KW | 7.0KW | 8.0KW

SOLAX JEDNOFAZOWY X1 SMART – INWERTER STRUNOWY

Zupełnie nowa seria falowników SolaX X1 Smart zapewnia niezrównaną wydajność, ponieważ oferuje zaawansowaną technologię sterowania DSP, wykorzystującą najnowsze komponenty mocy o wysokiej wydajności i osiągającą maksymalną sprawność sięgającą 97,4%. (Niedostępne w Wielkiej Brytanii)

INSTALACJA PLUG & PLAY

Idealny do domowych macierzy PV

X1 Smart to najlepszy inwerter solarny do zastosowań domowych, doskonale zaprojektowany do domów z panelami słonecznymi po różnych stronach dachu. Dzięki dwóm trackerom MPPT X1 Smart można podłączyć do dwóch oddzielnych tablic paneli, nasz X1 Smart ma również stopień ochrony IP65, co oznacza, że można go zainstalować na zewnątrz.

WYKORZYSTAJ W PEŁNI SWOJĄ INSTALACJE SOLARNĄ

Prosty, niezawodny, wydajny

SolaX X1 Smart jest jednym z najbardziej wydajnych obecnie dostępnych na rynku falowników solarnych do zastosowań domowych, szczycąc się ogromną sprawnością 97,8% i maksymalnym napięciem 600 V DC, dzięki czemu możesz w pełni wykorzystać energię słoneczną.

OCHRONA W KLASIE IP65

Zainstaluj w pomieszczeniu lub na zewnątrz

X1 Smart ma stopień ochrony IP65, co oznacza, że można go zainstalować wewnątrz lub na zewnątrz, co zapewnia elastyczność wyboru miejsca instalacji systemu.

ZOBACZ CERTYFIKAT PRODUKTU

ELECTRONIC DOWNLOADS

X1 Smart Product Downloads

Magazynowanie energii

Jednofazowe inwertery strunowe

Trójfazowe inwertery strunowe

Akcesoria