Inwerter X3 Max

20KW | 25KW | 30KW

TRÓJFAZOWY FALOWNIK SOLAX MAX – INWERTER SIECIOWY

Firma SolaX opracowała gamę falowników trójfazowych, niezrównanych w branży pod względem jakości, niezawodności i wydajności. Falowniki trójfazowe SolaX o mocy 20-30 kW mają bardzo szeroki zakres napięcia MPPT, który pozwala na większy pobór energii i mają maksymalne napięcie wejściowe 1000 V przy maksymalnej sprawności 98,6%. Ponadto trójfazowe falowniki SolaX mają stopień ochrony IP65, nie mają wewnętrznego wentylatora i są wyposażone w opcjonalną sieć WIFI typu „plug & play”.

INSTALACJA PLUG & PLAY

Idealny do komercyjnych macierzy PV

X3 MAX jest idealny do komercyjnych instalacji PV lub małych projektów dystrybucyjnych, zaprojektowany z najnowszą technologią słoneczną, aby umożliwić maksymalne zbieranie energii. Dzięki dwóm trackerom MPPT X3 MAX można podłączyć do dwóch oddzielnych tablic paneli, ma również stopień ochrony IP65, co oznacza, że ​​można go zainstalować na zewnątrz.

WYKORZYSTAJ W PEŁNI SWOJĄ INSTALACJE SOLARNĄ

Prosty, niezawodny, wydajny

X3 MAX jest jednym z najbardziej wydajnych komercyjnych falowników solarnych dostępnych obecnie na rynku, szczycąc się ogromną sprawnością 98,6% i maksymalnym napięciem DC 1000 V, dzięki czemu możesz w pełni wykorzystać energię słoneczną.

OCHRONA W KLASIE IP65

Zainstaluj w pomieszczeniu lub na zewnątrz

X3 MAX ma stopień ochrony IP65, co oznacza, że ​​można go zainstalować wewnątrz lub na zewnątrz, co zapewnia elastyczność wyboru miejsca instalacji systemu.

ZOBACZ CERTYFIKAT PRODUKTU

ELEKTRONICZNE POBIERANIE

Pliki do pobrania X3 Max

Magazynowanie energii

Jednofazowe inwertery strunowe

Trójfazowe inwertery strunowe

Akcesoria