Inwerter X3 Mega

50KW | 60KW

TRÓJFAZOWY FALOWNIK SOLAX X3 MEGA – INWERTER SIECIOWY

Firma SolaX opracowała gamę falowników trójfazowych, niezrównanych w branży pod względem jakości, niezawodności i wydajności. Trójfazowe falowniki SolaX 50-60 kW mają bardzo szeroki zakres napięcia MPPT, co pozwala na większy pobór energii i mają maksymalne napięcie wejściowe 1100 V, przy maksymalnej sprawności 98,3%. Ponadto trójfazowe falowniki SolaX mają stopień ochrony IP65, nie mają wewnętrznego wentylatora i są wyposażone w opcjonalną sieć WIFI typu „plug & play”.

INSTALACJA PLUG & PLAY

Idealny do komercyjnych macierzy PV

X3 Mega jest idealny do komercyjnych instalacji PV lub naziemnych paneli PV, zaprojektowanych z wykorzystaniem najnowszej technologii słonecznej, aby umożliwić maksymalne zbieranie energii. Dzięki 4 trackerom MPPT X3 Mega można podłączyć do 4 oddzielnych tablic paneli, ma również stopień ochrony IP65, co oznacza, że ​​można go zainstalować na zewnątrz.

WYKORZYSTAJ W PEŁNI SWOJĄ INSTALACJE SOLARNĄ

Prosty, niezawodny, wydajny

X3 Mega należy do jednych z najbardziej wydajnych komercyjnych falowników solarnych dostępnych obecnie na rynku, szczycąc się ogromną sprawnością 98,3% i maksymalnym napięciem DC 1100 V, dzięki czemu możesz w pełni wykorzystać energię słoneczną.

OCHRONA W KLASIE IP65

Zainstaluj w pomieszczeniu lub na zewnątrz

X3 Mega ma stopień ochrony IP65, co oznacza, że ​​można go zainstalować wewnątrz lub na zewnątrz, co zapewnia elastyczność wyboru miejsca instalacji systemu.

ZOBACZ CERTYFIKAT PRODUKTU

ELEKTRONICZNE POBIERANIE

Pliki do pobrania X3 Mega

Magazynowanie energii

Jednofazowe inwertery strunowe

Trójfazowe inwertery strunowe

Akcesoria