SMART EV CHARGER

Ładowarka samochodowa

SMART EV CHARGER

X1-EVC-7.2K

X3-EVC-11K

X3-EVC-22K

Przeżyj rewolucyjną podróż dzięki najnowocześniejszej ładowarce EV, doskonale dopasowanej do Twojego pojazdu elektrycznego. Zoptymalizuj swój harmonogram ładowania i minimalizuj koszty dzięki inteligentnemu równoważeniu obciążenia i konfigurowalnym timerom.

Instalacja systemu jest możliwa zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Po kon fi guracji z oprogramowaniem SolaX możesz zarządzać, zdalnie monitorować i kontrolować proces ładowania za pomocą aplikacji. Dodatkowo, połączenie z naszym systemem X-ESS G4, pozwala na bezproblemową integrację z systemem magazynowania energii słonecznej i zapewni inteligentne ładowanie pojazdów elektrycznych z niezrównaną wydajnością w wybranym trybie.

Nominalne napięcie wejściowe 230V; 1/N/PE
Nominalny prąd wyjściowy 32A
Wymiary (Szer * Wys * Gł) Typ S: 249*370*155mm

Typ P: 265*370*155mm

Waga netto Typ S: 7kg

Typ P: 10,5 kg

Nominalne napięcie wejściowe 230/400V; 3/N/PE
Nominalny prąd wyjściowy 16A
Wymiary (Szer * Wys * Gł) Typ S: 249*370*155mm

Typ P: 265*370*155mm

Waga netto Typ S: 7kg

Typ P: 10,5 kg

Nominalne napięcie wejściowe 230/400V; 3/N/PE
Nominalny prąd wyjściowy 32A
Wymiary (Szer * Wys * Gł) Typ S: 249*370*155mm

Typ P: 265*370*155mm

Waga netto Typ S: 7kg

Typ P: 10,5 kg

DOSTOSUJ TRYB ŁADOWANIA DO SWOICH POTRZEB

TRYB GREEN

Ładowanie energią PV. Domyślny poziom ładowania 6A, w którym EV Charger rozpocznie ładowanie tylko wtedy, gdy nadwyżka z instalacji osiągnie prąd 6A, i może ładować z większym prądem ale nigdy nie pobierze energii elektrycznej z sieci.

Istnieje druga opcja ładowania na poziomie 3A, wówczas ładowanie rozpocznie się, gdy nadwyżka wygenerowanego prądu z instalacji PV osiągnie 3A. W tym trybie można pobrać dodatkowe 3A z sieci. Ten tryb pracy ma na celu maksymalizację wykorzystania energii odnawialnej, obniżając koszt zakupu energii elektrycznej z sieci dla klientów.

TRYB ECO

Ładowanie ze stałą mocą. Pomaga ładować przy minimalnej mocy (ustawionej przez użytkownika). Aby zmaksymalizować wykorzystanie zielonej energii w pierwszej kolejności ładowanie jest realizowane z nadwyżki energii z PV z mocą równą lub wiekszą niż ustawiona minimalna moc ładowania. Dopiero w przypadku niedoboru energii z PV, aby utrzymać minimalną moc ładowania, nastąpi dobranie energii z sieci.

Na przykład przy ustawieniu prądu ładowania na poziomie 16A: jeśli dostępny prąd z PV wynosi tylko 10A, to pozostałe 6A zostanie pobrane z sieci. Jeśli prąd z falownika (PV) wynosi 18A, to inteligentna ładowarka EV będzie ładować 18A.

TRYB FAST

Ładowanie w najszybszym tempie. Tryb FAST polega na ładowaniu EV maksymalnym prądem bez względu na energie elektryczną z falownika lub sieci, co zwykle dotyczy użytkowników, którzy chcą naładować swoje pojazdy elektryczne tak szybko, jak to możliwe.

SOLAXCLOUD

Dzięki konfiguracji Smart EV Charger z SolaXCloud możesz zdalnie wybrać tryb ładowania, monitorować i kontrolować proces ładowania pojazdu za pomocą aplikacji.

SolaX Cloud jest idealnym rozwiązaniem do monitorowania w czasie rzeczywistym, zaprojektowanym z myślą o użytkownikach końcowych oraz instalatorach którzy w prosty sposób otrzymują podgląd wszystkich zainstalowanych instalacji. Oprogramowanie dostępne w języku polskim daje możliwość zdalnego wykonywania kluczowych czynności konserwacyjnych oraz zmianę ustawień z dowolnego miejsca na świecie.

TRANSPORT
numer produktu Intrastat:
opis producenta:
waga palety (kg):
wymiary palety LxBxH (mm):
ilość na palecie:
waga produktu
GWARANCJA
Rodzaj gwarancji Czas trwania Koszt
Podstawowa gwarancja producenta 3 lat Bezpłatnie