Inteligentny licznik energii Chint

Akcesoria

Inteligentny licznik energii Chint

X1 DDSU666 | X1 DDSU666-CT
X3 DTSU666 | X3 DTSU666-CT

Odkryj licznik energii Chint z oprogramowaniem SolaX – niezawodne rozwiązanie do zarządzania energią. Możliwości komunikacyjne urządzenia zapewniają łatwą integrację, a jego dokładność i niezawodność sprawiają, że jest odpowiednie do zastosowań profesjonalnych jak i domowych. Jako standardowy układ pomiarowy z falownikiem hybrydowym SolaX Power dostarczany jest przekładnik CT. Licznik Chint może może go zastąpić zawsze lub musi go zastąpić gdy odległość kabla łączącego CT z inwerterem przekracza 10-20 metrów. Zawsze gdy jest praca typu Fit (tzn. do falownika SolaX z bateriami nie ma podpiętych żadnych paneli PV) koniecznie należy użyć licznik z oprogramowaniem SolaX.

Standardowe liczniki DTSU666 będą kompatybilne do 6kW na fazę. Do większych instalacji stosuje się licznik DTSU-666-CT. Standardowe CT z tego licznika są do 200A. Jeżeli to za mało, należy zmienić przekładniki na większe. W liczniku po zastosowaniu większych CT należy ustawić inne ratio. Standardowo dla będących w zestawie 200/5A jest ustawione ratio 40 (200 / 5=40) np. po zastosowaniu 600A należy ratio zmienić na 120.

GWARANCJA
Rodzaj gwarancji Czas trwania Koszt
Podstawowa gwarancja producenta 2 lata standardowej gwarancji, począwszy od wcześniejszej Następujące dwie daty: – Data, w której produkt został po raz pierwszy zainstalowany; – 9 miesięcy po dacie produkcji Bezpłatnie