X3 Hybrid

Falownik hybrydowy

X3 Hybrid

5kW | 6kW | 8kW 10kW | 12kW | 15kW

Doświadcz niezrównanej mocy zaawansowanego hybrydowego falownika od SolaXPower, łączącego wydajność, bezpieczeństwo i inteligencję. B ą d ź niezależny od sieci dzięki możliwości pracy wyspowej falownika. Skorzystaj z wyjątkowych funkcji, takich jak do 200% przewymiarowania PV, wysoka wydajność ładowania i rozładowania oraz wbudowana funkcja zarządzania cieniami.

Falownik gwarantuje trwałość i kompatybilność, nawet w środowiskach o niskiej temperaturze, z ochroną IP65 i obsługą paneli słonecznych o dużej mocy. Bez wysiłku magazynuj nadwyżkę energii i wykorzystaj inteligentne zarządzanie obciążeniem. Ciesz się bezproblemową integracją z inteligentnymi ładowarkami EV. Wybierz spośród wszechstronnych trybów pracy, w tym równoległych Grid/Off-Grid.

WiFi+

WiFi+ Połączenie z siecią lokalną w promieniu do 100m od instalacji

WiFi+LAN

Moduł 2w1 do wyboru połączenie przez WiFi z siecią lokalną w promieniu do 50m od instalacji lub stabilne połączenie z siecią za pośrednictwem kabla Ethernet

WiFi+4G

Moduł 2w1 do wyboru połączenie przez WiFi z siecią lokalną w promieniu do 50m od instalacji lub połączenie przez sieć telefonii 4G do monitorowania systemu bez konieczności łączenia się z siecią lokalną

SOLAXCLOUD

Dzięki połączeniu falownika X3 HYBRID G4 z aplikacją SolaXCloud można zdalnie nadzorować pracę instalacji fotowoltaicznej.

SolaX Cloud jest idealnym rozwiązaniem do monitorowania w czasie rzeczywistym, zaprojektowanym z myślą o użytkownikach końcowych oraz instalatorach którzy w prosty sposób otrzymują podgląd wszystkich zainstalowanych instalacji. Oprogramowanie dostępne w języku polskim daje możliwość zdalnego sterowania systemem, wykonywania kluczowych czynności konserwacyjnych falowników oraz zmianę ustawień z dowolnego miejsca na świecie.

Maks. prąd wejściowy na string 16A
Maks. moc wyjściowa AC [VA] 1,1 razy mocy znamionowej
Zakres napięcia akumulatora 180-800V
Szczytowa moc pozorna prądu przemiennego [VA] 1,5 razy mocy znamionowej, 10s
Czas przełączenia <10ms
Ochrona przeciwprzepięciowa Typ II, DC i AC
Wymiary (Szer * Wys * Gł) 503*503*199mm
Waga netto 30kg
GWARANCJA
Rodzaj gwarancji Czas trwania Koszt
Podstawowa gwarancja producenta 10 lat Bezpłatnie
Gwarancja rozszerzona dodatkowo płatna dla mocy 5.0 kW +5 lat €600
Gwarancja rozszerzona dodatkowo płatna dla mocy 6.0 kW +5 lat €630
Gwarancja rozszerzona dodatkowo płatna dla mocy 8.0 kW +5 lat

+10 lat

€660
Gwarancja rozszerzona dodatkowo płatna dla mocy 10.0 kW +5 lat €690
Gwarancja rozszerzona dodatkowo płatna dla mocy 12.0 kW +5 lat €720
Gwarancja rozszerzona dodatkowo płatna dla mocy 15.0 kW +5 lat €750