X3 Mic

SINGLE MPPT VERSIONS – 4.0KW | 5.0KW
DUAL MPPT VERSIONS – 4.0KW | 5.0KW | 6.0KW | 7.0KW | 8.0KW | 9.0KW | 10.0KW

SOLAX THREE PHASE MIC – STRING INVERTER

Firma SolaX opracowała gamę falowników trójfazowych, niezrównanych w branży pod względem jakości, niezawodności i wydajności. Falowniki trójfazowe SolaX charakteryzują się szerokim zakresem napięcia MPPT, co pozwala na większy pobór energii i mają maksymalne napięcie wejściowe 1000 V przy maksymalnej sprawności 98,5%. Ponadto trójfazowe falowniki SolaX mają stopień ochrony IP65, nie mają wewnętrznego wentylatora i są wyposażone w opcjonalną sieć WIFI typu „plug & play”.

INSTALACJA PLUG & PLAY

Idealny do małych komercyjnych macierzy PV

X3 Mic to najlepszy mały komercyjny lub mieszkalny inwerter solarny, doskonale zaprojektowany do domów z panelami słonecznymi po różnych stronach dachu. Dzięki dwóm trackerom MPPT X3 Mic Pro można podłączyć do dwóch oddzielnych tablic paneli, nasz X3 Mic ma również stopień ochrony IP65, co oznacza, że ​​można go zainstalować na zewnątrz.

WYKORZYSTAJ W PEŁNI SWOJĄ INSTALACJE SOLARNĄ

Prosty, niezawodny, wydajny

SolaX X3 Mic jest jednym z najbardziej wydajnych obecnie dostępnych na rynku falowników solarnych do zastosowań domowych i komercyjnych, szczycący się ogromną sprawnością 98,5% i maksymalnym napięciem 1000 V DC, dzięki czemu możesz w pełni wykorzystać możliwości energii słonecznej.

OCHRONA W KLASIE IP65

Zainstaluj w pomieszczeniu lub na zewnątrz

X3 Mic ma stopień ochrony IP65, co oznacza, że ​​można go zainstalować wewnątrz lub na zewnątrz, co zapewnia elastyczność wyboru miejsca instalacji systemu.

ZOBACZ CERTYFIKAT PRODUKTU

ELECTRONIC DOWNLOADS

X1 Mini Product Downloads

Magazynowanie energii

Jednofazowe inwertery strunowe

Trójfazowe inwertery strunowe

Akcesoria